Veiterän JUNNUBandyn toimijat joukkueittain:

  Tehtävät Nimi email puh.
P13 Joukkueenjohto/huolto Antti Kettunen antti.kettunen(a)veitera.com 0400 213613
P13 Valmennus Antti Savolainen antti.savolainen(a)veitera.com 040 561 2933
P13 Valmennus Seppo Puhakainen seppo.puhakainen(a)veitera.com 040 581 5402
P11 Joukkueenjohto Katri Kari katri.kari(a)veitera.com 050 557 1831
P11 Valmennus Seppo Puhakainen seppo.puhakainen(a)veitera.com 040 581 5402
P11 Valmennus/huolto Saku Kari saku.kari(a)veitera.com 050 557 1832
P11 Huolto Mika Simpura 050 589 6798
 
P10 Joukkueenjohto/huolto Hanna Ronkainen hanna.ronkainen(a)veitera.com 050 411 2554
P10 Valmennus Jussi Halonen 0500 611 515
P10 Valmennus Laura Arponen 050 547 7894
P10 Valmennus/huolto Pasi Reijonen 050 566 8670
P10 Huolto Jorma Heimala 0400 691 165
P9  Valmennus/huolto Jukka Ihalainen jukka.ihalainen(a)veitera.com
P9 Valmennus/huolto Atte Pykäläinen
P8/7 Valmennus Ville Mihl
P8/7 Valmennus/huolto Jarmo Virta

 

 

Luistelu- ja jääpallokoulu / Veiterä ry
Kymenraitti 3
53100 Lappeenranta
veiterary(a)pp.inet.fi
www.veitera.fi 

 

 

Veiterän edustusjoukkueesta

JUNNUBandy harjoituksissa 2015-16 mukana vierailevina tsemppareina:

Lari Meuronen (mv)
Janne Hauska
Tomi Hauska
Joni Kauhanen
Ere Verhelä
Ville Hatara

 

ilmoittauminen